zumrutevler evden eve nakliyat

ZÜMRÜTEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

ZÜMRÜT EVLER  EVDEN EVE NAKLİYAT

Önem taşıyan caddelerden Nil caddesi vede  Tülin caddesidirzümrüt evler adaları görebilmesi açısından şahane bir  mevki yeri bulunmaktadır. zümrüt evler manzara bakımından ve temizlik bakımından örnek alınması gereken yerlerden birisidir.

Zümrütevler  için   gerekli olan nakliyat hizmetleri, MEGA NAKLİYAT tarafından kalite güvencesi ile sağlanmaktadır.

Zümrütevler sakinleri ücretsiz expertiz hizmetlerimizden hemen yararlanarak  evlerini veya ofis malzeme, araç ve gereçlerini rahat ve güvenilir  bir biçimde  taşıyabilirler.

Zümrütevler Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Ücretleri MEGA NAKLİYAT’ta son derece uygun fiyattadır. Bizleri telefonla arayarak evden eve nakliyat fiyatları hakkında görüş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde; MEGA NAKLİYAT Zümrütevler’de öne çıkmaktadır. Samimi bir haberleşme ile bizimle evden eve nakliyat görüşmeleri yapabilirsiniz.

Mega Nakliyat  firması olarak evden eve taşımacılıkta her zaman olduğu gibi size de en uygun çözümü sunacağız.

Zümrütevler Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Mega Nakliyat olarak;  adımız şanımızdır. Yapılan her işin adımıza yansıdığının bilincindeyiz. Zümrütevler Evden Eve Nakliyat’ta güvenilir bir hizmet için MEGA NAKLİYATI arayabilirsiniz.

Mega Nakliyat olarak çalışan kadromuz; işinde eğitimli ve  nakliye hizmetinin uzmanıdır. Sıcak ve güler yüzlü yaklaşım ile en iyi hizmeti sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Güler Yüzlü Güvenilir
Zümrütevler Evden Eve Nakliyat 

Zümrütevler evden eve nakliyat firmamızı arıyor iseniz, güler yüzlü ve Güvenilir MEGA NAKLİYAT”ın hizmetinden Memnun kalacaksınız.

Tam ve Parsel eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz.
Her hafta Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan illere nakliye ve sevkıyatlarımız  mevcuttur.

Zümrütevler Evden Eve Nakliyat Şekli

Zümrütevler evden eve nakliyat hizmetimiz, hijyenik, kraft kağıt, havalı köpük, iadesiz mukavva kutular  aracılığıyla gerçekleşmektedir.

Zümrütevler evden eve nakliyat servisimizi Avrupa standartlarında güvenilir ve hızlı bir biçimde  taşıyoruz. 

Dubleks ve tripleks evlerin nakliye işlemleri ve taşınması için bir gün önceden paketleme yapılmaktadır.

Zümrüevler Evden Eve Nakliyat,
Hemen Arayın

Zümrütevler evden eve nakliyat işlemlerinde Mega Nakliyat olarak evinizi Özenle, Güvenle, İçiniz Rahat; bir biçimde taşıyoruz.

Zümrüevler Evden Eve Nakliyat

Zümrütevler bölgesinde oturan  Zümrütevler bölgesinden  taşınmak isteyen ya da Zümrütevler bölgesine evini veya ofisini taşımak isteyen müşterilerimize, evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinde Avrupa Standartlarında taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Zümrütevler EVDEN EVE NAKLİYAT

Zümrütevler‘ de ordu mensuplarına  yapılan ev taşıma hizmetlerinde %10, ofis-villa taşımalarında ise  %15 ekonomik indirim fiyatlarımız sunulmaktadır.

BİR EV NASIL TAŞINIR?

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma yerleri aşağıdaki şekildedir.

Marangoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün aksesuarlarınız  ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun biçimlerde demonte haline getirilip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır.

Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz o kadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olması gerekir.Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

ElektrikçiEvinizde bulunan, beyaz eşya: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın; avize ve elektrik aksanlarımızın  bulunduğu yerden alınıp, taşındığınız yerde yerlerine monte edilerek sizlere çalışır bir biçimde  teslim edilme işlemini yapmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Personeli: Bütün eşyalarınızın hafiflik ve ağırlığına göre uygun şartlar altında en iyi şekilde koruyup hijyenik koşullar altında taşınmasını sağlayan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ambalaj için gönderilen ekibimiz sadece ambalajlama yapmakta veya  eşyayı taşımamaktadır.  Paketleme yaparken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız kırılacak eşyalarınız için özel tek seferlik ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu naylon kullanmaktayız.

Zümrütevler evden eve taşıma ve nakliye ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

“ZÜMRÜTEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine bir yorum

  1. Zümrütevler evden eve nakliyat tam manasıyla işlerinin ehli insanlar. Eşyaları aldıkları gibi teslim ettiler ve tüm taşıma, demontaj-montaj işlerini çok kısa sürede hallettiler. Zümrütevler evden eve nakliyat düzenli ve temiz çalışıyorlar.Aldıkları parayı hak eden bir ekip.Gönül rahatlığıyla nakliye işlerinizi yaptırabilirsiniz. Zümrütevler evden eve nakliyat ve ekibine yaptıkları iş için teşekkürler.

Yorumlar kapalı.