tuzla evden eve nakliyat

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla Evden Eve Nakliyat için MEGA NAKLİYAT

Tuzla, İstanbul’ un güneyinde bulunan ilçelerinden biridir. Tuzla genellikle iyi bir nüfusa sahiptir. Tuzla’ da tersane  bulunmaktadır. Tuzla sanayi yönüyle sorunlar çıkarabilmektedir.

Tuzla  için   gerekli olan nakliyat hizmetleri, MEGA NAKLİYAT tarafından kalite güvencesi ile sağlanmaktadır.

Tuzla sakinleri ücretsiz expertiz hizmetlerimizden hemen yararlanarak  evlerini veya ofis malzeme, araç ve gereçlerini rahat ve güvenilir  bir biçimde  taşıyabilirler.

Tuzla Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Tuzla Evden Eve Taşımacılık fiyatları MEGA NAKLİYAT’ta son derece uygun fiyattadır. Bizleri telefonla arayarak evden eve nakliyat fiyatları hakkında görüş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde; MEGA NAKLİYAT Tuzla’ da öne çıkmaktadır. Sıcak iletişim ile bizimle evden eve nakliyat görüşmeleri yapabilirsiniz.

Mega Nakliyat  firması olarak evden eve taşımacılıkta her zaman olduğu gibi size de en uygun çözümü sunacağız.

Tuzla Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Mega Nakliyat olarak; adımız her şeyimizdir; Yaptığımız her işin adımıza yansıdığını biliriz. Tuzla Evden Eve Nakliyat’ ta güvenilir bir hizmet için MEGA NAKLİYATI arayabilirsiniz.


Mega Nakliyat olarak çalışan kadromuz; işinde eğitimli ve nakliye hizmetinin uzmanıdır. Sıcak ve güler yüzlü yaklaşım ile en iyi hizmeti sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Güler Yüzlü Güvenilir
Tuzla Evden Eve Nakliyat 

Tuzla evden eve nakliyat firmamızı aramaktaysanız, güler yüzlü ve güvenilir MEGA NAKLİYAT”ın hizmetinden memnun kalacaksınız.

Tam ve parsel eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz.
Her hafta Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan illere nakliye ve sevkiyatlarımız  mevcuttur.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Şekli

Tuzla evden eve nakliyat hizmetimiz, hijyenik, kraft kağıt, havalı köpük, iadesiz mukavva kutularvaracılığıyla gerçekleşmektedir.

Tuzla evden eve nakliyat servisimizi Avrupa standartlarında güvenilir ve hızlı bir biçimde  taşıyoruz. 

Dubleks ve tripleks evlerin nakliye işlemleri ve taşınması için bir gün önceden paketleme yapılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat,
Hemen Arayın

Tuzla evden eve nakliyat işlemlerinde Mega Nakliyat olarak evinizi özenle, güvenle ve içiniz rahat bir şekilde taşıyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla bölgesinde oturan, Tuzla bölgesinden  taşınmak isteyen ya da Tuzla bölgesine evini veya ofisini taşımak isteyen müşterilerimize, evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinde Avrupa Standartlarında taşımacılık hizmeti verilmektedir.

Tuzla EVDEN EVE NAKLİYAT

Tuzla‘ da ordu mensuplarına  yapılan ev taşıma hizmetlerinde %10, ofis-villa taşımalarında ise  %15 ekonomik indirim fiyatlarımız sunulmaktadır.

BİR EV NASIL TAŞINIR?

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma yerleri aşağıdaki şekildedir.

Marangoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün aksesuarlarınız  ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun biçimlerde demonte haline getirilip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır.

Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz o kadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olması gerekir.Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

ElektrikçiEvinizde bulunan, beyaz eşya: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın; avize ve elektrik aksanlarımızın  bulunduğu yerden alınıp, taşındığınız yerde yerlerine monte edilerek sizlere çalışır bir biçimde  teslim edilme işlemini yapmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Personeli: Bütün eşyalarınızın hafiflik ve ağırlığına göre uygun şartlar altında en iyi şekilde koruyup hijyenik koşullar altında taşınmasını sağlayan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ambalaj için gönderilen ekibimiz sadece ambalajlama yapmakta veya  eşyayı taşımamaktadır.  Paketleme yaparken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız kırılacak eşyalarınız için özel tek seferlik ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu naylon kullanmaktayız.

Tuzla evden eve taşıma ve nakliye ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

“TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine bir yorum

  1. Tuzlaya taşınmayı düşünüyorum. Tuzla evden eve nakliyatı arkadaşımdan tavsiyesiyle aldım . sizden haber bekliyorum.

Yorumlar kapalı.