Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

SİGORTALI TAŞIMA

Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma evden eve nakliyat iki kısma ayrılır.Bunlardan biri geniş kapsamlı sigorta denir. Fiyatı çok yüksek sigorta şirketine göre değişir .Bu esnada taşıma esnasında trafik kazası, teknik  kaza, işçilerin elinde kırılan vb. ne tür malzeme olursa olsun  ödemek zorundadır.

Dar kapsamlı  dediğimiz sigorta vardır. Bu da sadece trafik kazası vb. konular öder.

Biz müşteri memnuniyetini kazanmak için ayrıca sözleşme de yapıyoruz. Böylece işin ciddiyetini garanti altına almış oluyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden değerlidir.

Mega Nakliyat ile tüm eşyalarınızı sorunsuz, kırılmadan, kaybolmadan, problemsiz bir şekilde Türkiye’nin dört bir yanına güvenli bir şekilde bizimle taşıyın.

Mega Nakliyat olarak; Namımız her şeyimizdir. Yaptığımız her iş geleceğimize ışık tutarTüm Şehirlerde Evden Eve Nakliyat’ta hizmet için MEGA NAKLİYAT‘ı arayabilirsiniz.

Mega Nakliyat olarak; Güvenin, kalitenin, nakliyatçılığın garantisini veriyoruz. Kesinlikle eşyalarınız istediğiniz noktadan yol boyunca sağlam paketlemelerimiz sayesinde kırılmadan ulaşacaktır.

Mega Evden Eve Nakliyat Nakliyat; Elelmanlarımız ve yetkili görevlilerimiz her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmışlardır. En azından ilk amacımız budur. Personellerimiz bu nakliyatın sahibiymiş gibi canı gönülden çalışmaktadırlar.

Çalışanlarımız, işinde eğitimli ve nakliye işinin profesyonelidir. İleri yönlü yaklaşım ile sizin için en iyi hizmeti sizlere sunacağımızın sevincini yaşıyoruz.

“SİGORTALI TAŞIMA” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar Mega Nakliyat taşımacılığından memnun kaldım.Mega nakliyat sigortalı taşıma olarak çalışması İnsan tüketicileri olanak sağlamaktır. , Mega Nakliyat esya kırılmadan ulaşılmasını sağlayan bir firmadır.Aksi taktirde , her teknik kazada , esyam kırılsada Mega Nakliyat ödemesini yapıyor.

Yorumlar kapalı.