Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda en önemli etken  arabanın içinde eşyanı düzgün   yerleştirmesi.

Bu konuda her elemen  bu işlemi yapamaz,  sadece uzman elemanlar yapabilir .

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Birde aracın yeni olması  en kısa surede eşyanı teslim etmesi veya sorunsuz bir şeklinde gidilecek hedef varması.

şehirler arası evden eve nakliyat .Kırılacak eşyaları iyi paketlemesi .koliler sağlam ve dayanıklı olması önemlidir.mobilya eşyasını çizilmemesine  dikkat edilmesi lazım .

Şehirler arası evden eve nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda en önemli etken  arabanın içinde eşyanı düzgün   yerleştirmesi.

Bu konuda her elemen  bu işlemi yapamaz,  sadece uzman elemanlar yapabilir .

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Birde aracın yeni olması  en kısa surede eşyanı teslim etmesi veya sorunsuz bir şeklinde gidilecek hedef varması.

şehirler arası evden eve nakliyat .Kırılacak eşyaları iyi paketlemesi .koliler sağlam ve dayanıklı olması önemlidir.mobilya eşyasını çizilmemesine  dikkat edilmesi lazım .

K3 Belgesi olmadan, kendine ait aracı malzemesi olmadan sadece bir internet sitesi ile bu işi yapan gerçek evden eve taşımacıların emeğini sömüren bir çok korsan taşımacı bulunmaktadır. Bunlar sadece gerçek nakliyecilere zarar vermez sırf ucuz diye tercih edilen bu korsanlar taşıma işlemi sırasında sizlere de büyük zorluklar yaşatır. Araç geç gelir, sigorta yaptırmaz, malzemesi yoktur, çalıştırdığı kişiler acemidir bu yüzden eşyalarınız kırılıp, dökülebilir ve mutsuz bir ev taşıma yaşarsınız.

Bundan dolayı ev taşıma tabiki taşıma meşakkatli bir iştir. İşte tam bu noktada Mega Evden Eve Nakliyat devreye giriyor. Mega Evden Eve Nakliyat 1988 yılında İsmail Kaya ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri aile şirketi olarak hizmet vermiş ve geçen zaman içerisindekurumsallaşmasını süreli devam ettirerek bugünlere gelmiştir şuan Türkiye’nin 81 iline hizmet sunmaktadır.

BİR EV NASIL TAŞINIR

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük bir titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma alanı aşağıdaki şekildedir. Maragoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün mobilyalarınız ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun şekilllerde demonte haline getirlip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır. Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz okadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olmalıdır. Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

“ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetininden çok memnum kaldım .Görevlerinde en çok etkileyen güvenirlilik ve titizlik üst düzeyde olması beni etkileyen bir kaç faktörlerden biridir..Hizmetlerinizden dolayı tekrar teşekkür ederim .

Yorumlar kapalı.