Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme hizmeti taşıma sırasındaki en önemli evrelerden biridir. İyi hazırlanmamış ve paketlenmemiş eşyaların sağlıklı bir şekilde taşıması mümkün değildir.

Bünyemizde çalışan personellerimiz alanında en deneyimli ve tecrübeli elemanlardır. Sizler için değerli eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek ve en kaliteli graf ve havalı pat patlar ile sarılımını gerçekleştirerek sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar.

GRAF KAĞIT İLE PAKETLEME NASIL YAPILIR?

Graf kağıt, gazete kağıdı benzeri üzeri beyaz şeffaf bir kağıt olup, bardaklarınızı sardıktan sonra taşındığınız evde graf kağıdından çıkartıp su içebileceğiniz bir paketleme yöntemidir.

Graf kağıt ile mutfağınızdaki tüm eşyalarınız ve evinizdeki tüm değerli eşyalarınız paketlenir ve aynı hijyen ve temizlikte ulaşması gereken yere sağlıklı bir şekilde taşınır.

HAVALI PAT PAT İLE PAKETLEME NASIL YAPILIR?

Havalı pat pat özellikle elektronik eşyalar başta olmak üzere kırılabilir özellikteki tüm eşyalarda kullanılmaktadır. Ayrıca mobilya, beyaz eşya, vitrin, komidin, sehpa ve benzeri eşyaların paketlenmesinde de kullanılmaktadır. Havalı pat pat sarılan eşyaların çizilip deforme olmamalarını genel olarak sağlamaktadır.

PAKETLEME YÖNTEMİ İLE TAŞIMALAR NASIL YAPILIR?

Firma olarak paketleme işlemini her taşıma işlemimizde hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz. Fakat bazı durumlarda anlık kararlar vermek yerine özellikle villa tarzı ve 120 m2 üzerindeki alanlarda ekspertiz işlemini tavsiye ederiz.
 Bilgi vermenizle,taşınma işleminden 1 gün önce olacak şekilde personelimiz ile gelerek eşyalarınızı daha güvenlik bir taşıma için paketliyoruz ve taşıma için hazırlayarak, ertesi gün araçlarımıza yükleyerek taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Paketleme konusu müşterilerimiz ve firmamızın en değer verdiği hassas alanlardan bir tanesidir.

Taşınmadan önce paketleme işlemleriniz için ev ve iş yerlerinize gelen eksper arkadaşlarımıza mutlaka önemli eşyarınızla ilgili olarak bilgi vermeyi unutmayınız…

KISACA

Taşıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – varış noktasındaki , eve teslim ve koli açılımı Mobilya yerleşimi ve  montelenmesi dikkatli bir biçimde yapılmaktadır.
 Montör elemanımız gar dolap eşya dolabı v.b. sökülmeden taşınamayacak eşyalarınızı demonte ederek yerinde montajını yapacaktır.
  • cam gibi eşyalar için özel kutulama yapılır.
  • Porselen gibi eşyalar için kolilere yerleştirilmeden önce özel kâğıtlama işleminden geçer.
  • Sizin için değerli olan  özel  eşyalar dikkatlice paketlenir.

 

“PAKETLEME HİZMETİ” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar dün Mega Nakliyatın firmasının paketleme hizmetleri ekibi geldi.En kısa sürede paketleme işlemi bitirdiler.Kısa sürede eve taşıdılar.Hiçbir şekilde açılma falan yapmamış eve gelince paketlemeleri açmaya çalıştım ama zorla açtım iyi paketleme buna derler.Hizmetiniz için teşekkürler Mega Nakliyat.

Yorumlar kapalı.