Evden Eve Nakliyat Marangoz Hizmeti

MARANGOZ

EVDEN EVE NAKLİYAT ARAÇLARIMIZ
Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

İstanbul Evden Eve Nakliyat Araçlarımız farklı ebat ve büyüklüklere sahiptir. Evden eve taşıma için; çeşitli kasa ve tonaja sahip araçlarımız mevcuttur.

Mega Nakliyat olarak; araçlarımız, şehir içi, şehirler arası, evden eve, lojistik, ofis taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirebilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat araçlarımızdan en büyüğü ortalama 60 m2‘dir. Ev, ofis ve diğer taşıma-nakliye işlemlerini keyifle üstlenebilmekteyiz.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2 x 3+1 4+1 büyüklüklerinde olan ev, ofis ya da diğer evden eve taşıma hizmetlerini, büyük bir titizlikle, yılların vermiş olduğu tecrübe ile gerçekleştirmekteyiz.

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat için MEGA NAKLİYAT
megatruck

İstanbul, ülkemizin en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden birisidir. İstanbul, modern yapıları, tarihi geçmişi, İstanbul boğazı ve diğer doğal güzellikleriyle Türkiye‘nin en önemli, en kalabalık ve en zengin şehri haline gelmiştir.

İstanbul‘un ihtiyacı olan tüm nakliyat ve evden eve taşıma hizmetleri, MEGA NAKLİYAT tarafından kalite güvencesi ile titizlikle sağlanmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçe, belde, mahalle ve semtlerinde oturan vatandaşlarımız, ücretsiz expertiz hizmetlerimizden faydalnabilirler.

İstanbul Evden Eve Nakliyat için; evlerini veya ofis malzeme, araç ve gereçlerini rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilirler.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları MEGA NAKLİYAT‘ta son derece uygun fiyat teklifleri, %100 müşteri memnuniyeti ve sorumluluk bilinci ile hizmetinize sunulmaktadır.

TAŞIMA ÖNCESİ PAKETLEME VE AMBALAJLAMA
Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Paketleme ve ambalajlama işlemleri, Evden Eve Nakliyat öncesi en önemli taşıma safhalarından birisidir. MEGA Nakliyat‘ta sağlıklı bir taşıma işlemi için iyi bir ambalajlama ve paketleme ön hazırlık süreci uygulanır.

Huzurlu bir taşıma işlemi için eşyalarınızı, hava boşluklu naylon branda, steril kağıt, jelatinli ve en kaliteli graf ve havalı patpara ile en sağlam şekilde sarmalama ve kolileme işlemi yapılır.

Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bu yüzden evden eve nakliyat ve taşıma için gereken en büyük hassasiyet gösterilerek, hijyen, temizlik, huzur ve sağlamlıkla eşyalarınızı taşıyoruz.

ASKILI TEKSTİL TAŞIMACILIĞI
Evden Eve Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığında huzurla, güvenle MEGA Nakliyat‘ı tercih edebilirsiniz. Akılı tekstil taşımacılığı, Avrupa standarlarında olan Evden Eve Nakliyat araçlarımızda özel sistemlerle yapılmaktadır.

Askılı Tekstil Taşımacılığı hizmetimizde; ürününüz adresine alındığı gibi teslim edilir. Özel ve toz geçirmez bölümlere sahip araçlarınız ile askılı taşımacılığın beraberinde kolilerinizi de taşıyabilmekteyiz.

İLAÇ TAŞIMACILIĞI
Evden Eve Nakliyat İlaç Taşımacılığı

İlaç Taşımacılığı hizmeti, MEGA Nakliyat güvencesi ile sağlam ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İlaç Taşımacılığı, klinik taşımalar uzmanlık gerektiren taşıma işlemleridir ve uzman nakliyat personeli ile yapılır.

İlaç Taşımacılığında tüm malzemeleriniz belirlenmiş sağlık prosedürleri çerçevesinde paketlenir. Özel etiketleme işlemleri ve gerektiğinde soğuk taşıma işlemleri ile en sağlam hizmet sizlere sunulur.

OFİS TAŞIMACILIĞI
Evden Eve Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı Mega Nakliyat’ta titizlikle, güvenle ve sağlam bir şekilde gerçekleştirilir. İstanbul Evden eve nakliyat ve Ofis taşımacılığı alanlarında eğitim almış, profesyonel kadromuz ile Ofislerinizi memnuniyetle taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığı hizmetlerimiz ile; Ofis malzemelerinizi, büro eşyalarınızı, elektronik aletlerinizi ve önemli belge ve dosyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyoruz. Ofis Taşımacılığında müşterilerimizi memnun etme ve sağlam iş hizmeti öncelikli amacımızdır.

HASTANE TAŞIMACILIĞI
Evden Eve Nakliyat Hastane Taşımacılığı

Mega İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak, ayrıca Hastane Taşımacılığı hizmetlerimizi de müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hastane Taşımacılığı alanında yılların deneyimiyle işimizi sağlam bir şekilde yapabilmenin gururuna sahibiz.

Hastane Taşımacılığı ile; temizik, hijyenlik ve titizlikle tıbbi cihazları adreslerin ulaştırıyoruz. Hasta yatak ve dolaplarını, hastane özel cihazlarını büyük bir özenle ambalajlayarak taşıyoruz.

ARŞİV TAŞIMACILIĞI
Evden Eve Nakliyat Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı hizmetimiz ile, üniversitelerin, kamu kurumlarının ve özel şirketlerin arşiv taşımacılığı işlemlerinde MEGA İstanbul Evden Nakliyat olarak deneyimli çalışanlarımız ile taşıma hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

Arşiv Taşımacılığında uzman personelimiz eksperi taşınılacak arşivi detaylı olarak incelemektedir. Yapılan inceleme sonunda; gerekli personel, araç ve koli tedariği sağlanarak huzurlu bir Arşiv Taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

DEPOLAMA
Evden Eve Nakliyat Depolama

Mega Nakliyat şirketi olarak sizlere güvenli bir depolama hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Depolarımız son derece ferah ve güvenlidir. Depolama esnasında karşılaşılabilecek solma, tozlanma ve yıpranma problemlerine karşı eşyalarınızı özel ambalaj ve paketlerle sararak özenle raflarımıza kaldırıyoruz.

Depolama hizmetinin önceliği şüphesiz ki güven unsurudur. Mega İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak yaptığımız işlerle sizlere güven veriyoruz. Depolama hizmetimiz ile sizlere güvenli bir depolama hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT
Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri ile MEGA İstanbul Evden Eve Nakliyat, taşıma ve nakliye işlemlerini bir şehirden başka bir şehre gerçekleştirebilmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat sayesinde; eşyalarınızı başta İstanbul’dan olmak üzere, İzmirAnkara ve diğer şehirlerden, istediğiniz şehre taşıma işlemi gerçekleştirebilmekteyiz.

Her türlü Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetleri için, huzurla ve güvenle MEGA Nakliyat‘ı arayabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

SİGORTALI TAŞIMA
Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

İstanbul Evden Eve Nakliyat ile yapılan taşıma ve nakliye işlemleriniz sigorta ile yapılır. Sigorta hizmeti ve Sözleşme, taşıma işlemlerinin ciddiyet ve güvenle yapılabilmesi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için önemlidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat ile çeşitli sigorta seçenekleri mevcuttur.  Sigortalı taşıma ile ilgili daha detaylı bilgi için MEGA Nakliyat ile telefonda görüşebilir ve daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

MARANGOZ HİZMETİ
Evden Eve Nakliyat Marangoz Hizmeti

Evden Eve Nakliyat Marangoz Hizmetimiz ile mobilyalarınızı sökme ve toplama işlemlerini, mobilya alanında eğitimli ve deneyimli personelimiz ile titizlikle gerçekleştiriyoruz.

MEGA İstanbul Evden Eve Nakliyat Marangoz Hizmetleri ile; bütün mobilyalarınızın montesi ve de’montesi yapılır. Mobilyalarınız titizlikle ambalajlanır.

Mobilya ustalarımızla Marangoz Hizmetimizle; değerli eşyalarınız güvenle, sağlam bir şekilde, en ufak bir zarar uğramadan yerlerine ulaştırılır.