Mega Evden Eve Nakliyat

İLAÇ TAŞIMACILIĞI

ilaç Taşımacılığı

İlaç taşımacılığı yaptığımız bazı kuruluşlardan bazıları şöyle sıralıyabiliriz.

NOVARTİS İLAÇ

BAYER İLAÇ

SANOFİ İLAÇ

ABBOTT

ABDİİBARHİM İLAÇ

BİLİM İLAÇ

Bunlar, ilaçları ambarlara dağıtımı ve ecza depolarına dağıtım yaptığımız işlerin bazılarıdır .

İlaçlarımızı itin ile taşırız sıvı ilaçlar ile katı ilaçları farklı Yöntemlerde taşınmaktadır.

İlaç Taşımacılığı

Askılı nakliyat işlerin itinayla yapılır. Güven ve zaman konumunda müşterilerin güven kazanmıştır.Tıbbi madde ve ilaçların taşınmasında son derece önemli bir taşıma ve lojistik hassasiyet gösterilmesi gerekir.

Mega Evden Eve Nakliyat bu hassasiyeti gösteren nadir kurumlardan birisidir. Tıbbi malzeme ve ilaçlarınız bozulmadan zamanında taşınılacak yere teslim edilir.

Günümüzün en önemli sektörlerinden olan taşımacılık sektöründe artık ürünlerinizi bir yerden bir yere ulaşımı çok basit. Tıbbi Malzeme ve benzeri eşyalarınızı Mega Nakliyat olarak istenilen adrese güvenle naklediyoruz.

 

Uzman Taşımacılar, Termo Paketleme gibi yeni nesil paketleme yöntemlerinden yararlanırlar. Bu tür paketleme soğutulmuş örneklerin nakli için kullanılmakla beraber,bu paketlerde  2° – 8° Santigrat arasında sabit bir ısı gerektiren maddeler taşınabilir. 

Bütün maddeler, belirlenmiş sağlık protokollerine uygun paketlenir; nakliyeci özel barkod etiketleri ile etiketleme ve taşıyıcı başına sipariş konsolidasyonu standart prosedürün parçalarıdır.

 

 

İlaç Taşımacılığı Sigortalı Nakliyat

Mega Nakliyat olarak;  adımız her şeyimizdir. Yaptığımız her işin adımıza yansıdığını biliriz. ilaç Taşımacılığında güvenilir hizmet için MEGA NAKLİYAT‘ı arayabilirsiniz.

Personelimiz, işinde eğitimli ve  nakliye işinin uzmandır.

Proaktif yaklaşım ile en etkili hizmeti sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Evden eve taşımacılık ve sevkıyat personeli kadromuz; işinde profesyonel, eğitimli ve nakliye işinin gerektirdiği hassasiyetleri iyi bilen, yıllardır bu işi yapan deneyimli kişilerdir.

Güler Yüzlü Güvenilir İlaç Taşımacılığı

İlaç Taşımaclığı hizmeti arıyor iseniz, güler yüzlü ve Güvenilir MEGA NAKLİYAT’ın hizmetinden memnun kalacaksınız.

Ege ve Akdeniz bölgesi illerine her hafta düzenli bir şekilde nakliyelerimiz bulunmaktadır.

Telefonda samimi bir görüşme ile bizimle İlaç Taşımacılık işinizi görüşebilirsiniz. Mega Nakliyat olarak her zaman olduğu gibi size de en uygun çözümü sunacağız.

Eşyalarınızın taşınma aşamasında zarar vermeden ve çiziklerden korumak için yapılan paketleme evden eve nakliyatın en önemli unsurlarından biridir.

“İLAÇ TAŞIMACILIĞI” üzerine bir yorum

  1. Merhaba Ben özel bir şirketin danışmanıyım ilaç taşımacılığı konusunda Mega nakliyata güveniyorum.Her zaman zamanında güvenilir bir şekilde büyük bir titizlikle ilaçları getirilecek yere getiriyorlar.Teşekkürler Mega Nakliyat

Yorumlar kapalı.