Evden Eve Nakliyat Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Mega Evden Eve Nakliyat 1976’da İstanbul Kartal’da İsmail Kaya ve kardeşleri tarafından kurulan bir aile şirketidir.

Mega Evden Eve Nakliyat olarak kurulduğundan bugüne kadar müşteri memnuniyetinden, kaliteli ve güvenilir hizmetten asla ödün vermemiştir.

Mega Nakliyat olarak; Namımız her şeyimizdir. Yaptığımız her iş geleceğimize ışık tutarTüm Şehirlerde Evden Eve Nakliyat’ta hizmet için MEGA NAKLİYAT‘ı arayabilirsiniz.

Mega Evden Eve Nakliyat Nakliyat; Elelmanlarımız ve yetkili görevlilerimiz her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmışlardır. En azından ilk amacımız budur. Personellerimiz bu nakliyatın sahibiymiş gibi canı gönülden çalışmaktadırlar.

Firma prensibi olarak daima müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamayı hedefleyen Mega Nakliyat, deneyimli ve tecrübeli personeli ile aralıksız olarak uzun yıllardır İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin 7 bölgesi ve 81 ilinde bir çok aile ve firmanın taşıma işlerini gerçekleştirerek bugüne kadar gelmiştir. Günümüz şartlarında ise müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için yenilikçi hizmet politikalarını ve hedeflerinden taviz vermeyen firmamız müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Mega Evden Eve Nakliyat olarak yaptığımız çalışmalar ve hizmetlerle sektörünün önder firmaları arasında bulunan firmamız bugün filosundaki birçok araç ile siz değerli müşterilerine Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Kolili İlaç Taşımacılığı, Tıbbi Cihaz Taşımacılığı, Sigortalı Taşıma Hizmeti, Paketleme Hizmeti, Bankalar başta olmak üzere ve Kurumsal Taşımacılık, Arşiv Taşımacılığı, Şehirler Arası Taşımacılık, Fuar Taşımacılığı, Şehir İçi Taşımacılık ve benzeri tüm alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Mega Evden Eve Nakliyat olarak diyoruz ki; Evinizi, Ofisinizi ve her türlü taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka bizi arayın Çünkü biz Türkiye’nin önde gelen Mega Nakliye firmalarından biriyiz.

“HAKKIMIZDA” üzerine bir yorum

  1. Gerçekten verilen hizmet olsun veya güvenliği olsun her yönüyle çok iyi bir nakliyat firmanız bulunmaktadır. Başarılarınızın devamını dilerim.Teşekkürler mega nakliyat

Yorumlar kapalı.