Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN  EVE NAKLİYAT

Eşya taşımada bu güne kadar yaptığımız  çalışmalarımız son derece müşteri memnuniyet kazanmıştır.

İşi bilen müşteri ve işi bilmeyen müşteri ,işi bilen nakliyeci ile işi bilmeyen  nakliyeci hepsi birbirine karışmış durumunda .

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla veya iletişim formumuz ile bize ulaşabilir; Mega Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret ederler. Nakliyat ihtiyacınıza uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın durumuna göre nakledilebilecek büyüklükte araç ve eşyalarınızın kırılganlığına göre ambalajlama,kaç çalışanımızın geleceği,sistemlerimizin kurulumunun nasıl ve nereye kurulacağı hakkında bazı hesaplamalar yapmamız gerekebilir. Ayrıca eşyalarınızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici programlamalarda yapılır.Eşyanın ulaşacağı noktayı da ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en aza indiririz.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Mega Nakliyat ekspertizi sizin isteklerinizi de gözününde bulundurarak size bir teklif sunar.Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır.Mega Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda profesyoneldir.Taşıma ekspertizleri taşımanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma zamanında Taşınma ekspertizleri, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve işlemin devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Mega Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştıracak. Bu aşamalardan sonra Nakliye işlemleri hazır ve başlıyor olacak.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve boyutlardaki koli-paketleme malzemeleriyle saklayacak kolileri taşınmaya hazır hale getirirler. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir

SİZDE KALİTE VE FİYATTAN TAVİZ VERMEYİN

Taşıma ekspertizleri aynı zamanda yeni adresinize de gelir ve odalara hangi eşyaların yerleştirileceğini belirler, yolu hesaplar ve iş akışını ayarlarlar. Bunların sonucunda taşınma ekspertizler sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir teklif sunar size teklifin sizin tarafınızdan kabul edilmesi durumunda taşınma işlemi başlar.

Dikkat edin.K3 Belgesi olmadan, kendine ait aracı malzemesi olmadan sadece bir internet sitesi ile bu işi yapan gerçek evden eve taşımacıların emeğini sömüren bir çok korsan taşımacı bulunmaktadır.

“EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine bir yorum

  1. Merhaba evden eve nakliyat hizmeti gerçekten verdiğiniz hizmetten çok memnunuz ve başarılarınızın devamını diliyoruz.

Yorumlar kapalı.