4 levent evden eve nakliyat

DÖRTLEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Dört Levent Evden Eve Nakliyat için MEGA NAKLİYAT

1950 yılında yapılan ilk evler Levent’in çekirdeğini yapılandırmış  bundan sonra yapılan 3 bölüm konut, 2. Levent3. Levent ve 4. Levent isimleriyle  anılmıştır. Semtin daha sonra kuzeyde büyüyen bölümüne  ise Yeni Levent adı verilmiştir. 1954 yılında 4. Levent; mimar Prof. Dr. Kemal Ahmet Arû ve mimar Prof. Dr. Rebii Gorbon‘un müşterek çalışmalarıyla oluşturmuşlardır.

4 Levent  için   gerekli olan nakliyat hizmetleri, MEGA NAKLİYAT tarafından kalite güvencesi ile sağlanmaktadır.

4 Levent sakinleri ücretsiz expertiz hizmetlerimizden hemen yararlanarak  evlerini veya ofis malzeme, araç ve gereçlerini rahat ve güvenilir  bir biçimde  taşıyabilirler.

4 Levent Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

4 Levent Evden Eve Taşımacılık Fiyatları MEGA NAKLİYAT’ta son derece uygun fiyattadır. Bizleri telefonla arayarak evden eve nakliyat fiyatları hakkında görüş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

4 Levent Evden Eve Nakliyat Firmaları

4 Levent Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde; MEGA NAKLİYAT 4 Leventte öne çıkmaktadır. Sıcak iletişim ile bizimle evden eve nakliyat görüşmeleri yapabilirsiniz.

Mega Nakliyat  firması olarak evden eve taşımacılıkta her zaman olduğu gibi size de en uygun çözümü sunacağız.

4 Levent Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Mega Nakliyat olarak;  adımız her şeyimizdir. Yaptığımız her işin adımıza yansıdığını biliriz. 4 Levent Evden Eve Nakliyat’ta güvenilir bir hizmet için MEGA NAKLİYATI arayabilirsiniz.

Mega Nakliyat olarak çalışan kadromuz; işinde eğitimli ve  nakliye hizmetinin uzmanıdır. Sıcak ve güler yüzlü yaklaşım ile en iyi hizmeti sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Güler Yüzlü Güvenilir
4 Levent Evden Eve Nakliyat 

4 Levent evden eve nakliyat firmamızı arıyor iseniz, güler yüzlü ve Güvenilir MEGA NAKLİYAT”ın hizmetinden Memnun kalacaksınız.

Tam ve Parsel eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz.
Her hafta Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan illere nakliye ve sevkıyatlarımız  mevcuttur.

4 Levent Evden Eve Nakliyat Şekli

4 Levent evden eve nakliyat hizmetimiz, hijyenik, kraft kağıt, havalı köpük, iadesiz mukavva kutular  aracılığıyla gerçekleşmektedir.

4 Levent evden eve nakliyat servisimizi Avrupa standartlarında güvenilir ve hızlı bir biçimde  taşıyoruz. 

Dubleks ve tripleks evlerin nakliye işlemleri ve taşınması için bir gün önceden paketleme yapılmaktadır.

4 Levent Evden Eve Nakliyat,
Hemen Arayın

4 Levent evden eve nakliyat işlemlerinde Mega Nakliyat olarak evinizi Özenle, Güvenle, İçiniz Rahat; bir biçimde taşıyoruz.

4 Levent Evden Eve Nakliyat

4 Levent bölgesinde oturan  4 levent bölgesinden  taşınmak isteyen ya da 4 Levent bölgesine evini veya ofisini taşımak isteyen müşterilerimize, evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinde Avrupa Standartlarında taşımacılık hizmeti verilmektedir.

4 LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

4 Levent‘ de ordu mensuplarına  yapılan ev taşıma hizmetlerinde %10, ofis-villa taşımalarında ise  %15 ekonomik indirim fiyatlarımız sunulmaktadır.

BİR EV NASIL TAŞINIR?

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma yerleri aşağıdaki şekildedir.

Marangoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün aksesuarlarınız  ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun biçimlerde demonte haline getirilip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır.

Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz o kadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olması gerekir.Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

ElektrikçiEvinizde bulunan, beyaz eşya: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın; avize ve elektrik aksanlarımızın  bulunduğu yerden alınıp, taşındığınız yerde yerlerine monte edilerek sizlere çalışır bir biçimde  teslim edilme işlemini yapmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Personeli: Bütün eşyalarınızın hafiflik ve ağırlığına göre uygun şartlar altında en iyi şekilde koruyup hijyenik koşullar altında taşınmasını sağlayan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ambalaj için gönderilen ekibimiz sadece ambalajlama yapmakta veya  eşyayı taşımamaktadır.  Paketleme yaparken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız kırılacak eşyalarınız için özel tek seferlik ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu naylon kullanmaktayız.

4 Levent evden eve taşıma ve nakliye ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

“DÖRTLEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar ben geçmiş zamanda okmeydanı’nda oturmaktaydım.4.levent’de bir daire satın aldım ve taşıma işlemleri için 4 levent mega nakliyata eşyalarımı güvenle teslim ettim.Gerçekten mega nakliyat firmasına çok teşekkür ediyorum söz konusu taşımacılık olunca kesinlikle güven ve huzur veriyorlar.

  2. 4 levent evden eve mega nakliyat firmasına ailece çok güvenmekteyiz.İşlerini çok iyi yapıyorlar eşyaları aldıkları gibi titizlikle teslim ediyorlar 4 levent evden eve nakliyat hizmetine yaptıkları işlerden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Yorumlar kapalı.