Evden Eve Nakliyat Depolama

DEPOLAMA

Depolama

Eşyanızı  a’dan z’ye paketlenir.

Kırılacak eşyalar kolilenir kolinin  üzerine kırılacak diye yazılır.

Diğer eşyalarınız beyazlar,mobilya,koltuklar,vs havalı laylanlarla sarılarak depoya konuluyor .

Bu eşyalar her birine birer numara vererek  eşyalar numaralandırılır .

Eşyaların listesi yapılır .

DEPOYA KONULUR

Depolarımız son derece güvenli ve rutubet almamaktadır.

Mega Evden Eve Nakliyat, bünyesinde çalışan 40 personelle hizmetinizdeyiz . Depolama alanlarımız İstanbul’da  iki farklı ilçededir ve  her türlü depolamaya uygundur. Depolama alanımız ise 1.550 m2dir.

Eşyalarınız, taşıma sırasında kullanılmış malzemelerle paketlenip depolarımıza nakledilir. Eşyalarınız dış etkenlere karşı korumak amacı ile çevresi kapatılır. Dilediğiniz sürece sigortalı, sağlam bir şekilde depolanır.

Mega Evden Eve Nakliyat araç filosunda bulunan farklı yapılardaki araçlara asıl işleri arasında,  evlerinizdeki materyalleri  , mobilya, elektronik materyaller gibi değerli eşya nakliyesi , bir bölümü de askılı tekstil taşıma yapmaktadır.

Bu alanda hizmet veren iki depomuz Kartal ve Ortaköyde dir.

Neden Depolama Yapılır ?

Nakliyat hizmet döneminde yaşana gelişmeler sayesinde depolamada nakliyede önemli bir unsur haline gelmiştir . Bu nedenden dolayı bu işi devamlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilecek olan nakliye  firmasının çalışmasına bağlı olmaktadır. Evden eve nakliyatlarının gerçekleştirildiği günümüz nakliye alanında , nakliye firmaları depolarda, eşyaların güvenli bir şekilde saklanması ve kolilenmesi gibi önemli depolama faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

“DEPOLAMA” üzerine bir yorum

  1. Gerçekten verilen hizmet güvence depolama işlemleriniz bence 1 numara Başarılarınızın devamını dilerim teşekkürler mega nakliyat.

Yorumlar kapalı.