Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

ARAÇLARIMIZ

ARAÇLARIMIZ

Mega Evden Eve Nakliyat olarak 1976 yılından itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Mega Nakliyat olarak; Güvenin, kalitenin, nakliyatçılığın garantisini veriyoruz. Kesinlikle eşyalarınız istediğiniz noktadan yol boyunca sağlam paketlemelerimiz sayesinde kırılmadan ulaşacaktır.

Tabi bu işlerimizi en iyi şekilde yapabilmek için günümüz son teknolojisini kullanmak ve eşyalarınızı en güvenilir ve en sağlıklı şekilde taşımak hedef ve misyonu ile araç parkımızı sürekli yeniliyoruz.

Mega Nakliyat olarak; Namımız her şeyimizdir. Yaptığımız her iş geleceğimize ışık tutarTüm Şehirlerde Evden Eve Nakliyat’ta hizmet için MEGA NAKLİYAT‘ı arayabilirsiniz.

Araçlarımızda bugünün teknolojilerinin imkan verdiği son teknolojileri kullanıyoruz ve ayrıca araçlarımızın kasa kısmında bulunan metal aksamların üzeri her yıl düzenli olarak yeni sunta kaplaması ile değiştiriyor ve hijyene önem veriyoruz.

Örneğin eşyalarınızla birlikte 1 pakette kömürünüz var. Kömür paketinizin aracımıza yüklenmesine izin vermiyoruz. Bunun nedeni hem eşyalarınızın güvenliği hemde araçlarımızdaki hijyenik ortamın bozulmamasıdır.

mega-evden-eve-nakliyat-araclarimiz-axor-2002-2523-2015

ARAÇLARIMIZ VE KAPASİTELERİ

Mega Evden Eve Nakliyat olarak farklı ebat ve büyüklüklerde kasa ve tonaja sahip araçlarımız bulunuyor. Bu araçlarımızdan en büyüğü ortalama 60 m2 dır.1+1 olarak tabir edilen ev veya iş yerini taşıyacak kapasitededir. Araç parkımızda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 2 x 3+1 büyüklüğündeki ev ve iş yeri eşyalarını taşıyabilecek kapasitede araçlarımız bulunmaktadır.

DSC03175

ARAÇ BELİRLENMESİ

Nakliye öncesinde ne kadar eşyanızın olduğunu ve fiyat olarak ne kadar bir rakam tutacağını bilmiyorsanız, öncelikle bizi aramanız ve ücretsiz eksper hizmetimiz için randevu alarak eşyalarınız için en uygun aracın ve gidilecek yerin mesafe bilgileriyle birlikte en uygun fiyatı yetkili eksperimizden alabilirsiniz.

Mega Evden Eve Nakliyat Nakliyat; Elelmanlarımız ve yetkili görevlilerimiz her zaman müşteri memnuniyeti için çalışmışlardır. En azından ilk amacımız budur. Personellerimiz bu nakliyatın sahibiymiş gibi canı gönülden çalışmaktadırlar.

Çalışanlarımız, işinde eğitimli ve nakliye işinin profesyonelidir. İleri yönlü yaklaşım ile sizin için en iyi hizmeti sizlere sunacağımızın sevincini yaşıyoruz.

“ARAÇLARIMIZ” üzerine 2 yorum

  1. merhaba evim istanbul dan izmire taşıdım çok guzel konforlu araçlar geldi hızlı ve zamanıda evimi taşıdım teşekurler mega nakliyat

  2. Nakliye Araçları bakımından oldukça iyisiniz.Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorumlar kapalı.